משלמים לך להביע את עצמך

פאנל פרויקט המדגם מחויב לשמירת הסודיות של הפעילות שלך באתר. אנא קרא את המדיניות כפי שהיא באה לידי ביטוי בהצהרה זו על מנת להבין כיצד יעשה שימוש במידע האישי שלך. מדיניות זו עשויה להשתנות מזמן לזמן, והודעה על כך תינתן בעת כניסתך למרחב הניהול שלך בפאנל.

איזה מידע מזהה פאנל פרויקט המדגם אוסף ממני?

פאנל פרויקט המדגם אוסף מידע בכמה דרכים ממקורות מגוונים בתוך האתר שלנו. מידע מסוים נאסף בזמן שהנך נרשם לשירות - המטרה העיקרית של איסןף מידע זה הוא להבטיח שאין רישומים כפולים. על מנת להבטיח זאת הנך נדרש לספק תעודת זהות. מעבר לכך, משום שאנחנו משלמים ע''י משלוח תווי קנייה הנך נדרש לספק כתובת מדויקת. לבסוף, אנו דורשים ברישום למסור גם מספר טלפון כלשהו. המטרה היא לבצע מדי פעם באופן מדגמי בדיקות של הנתונים הנמסרים לנו. מרגע שנכנסת למערכת אתה חדל להיות אנונימי עבור פאנל פרויקט המדגם. בנוסף, אם הנך יוצר קשר עם פאנל פרויקט המדגם אנו עשויים לשמור רשומה של התקשרות זו.

מהן ''עוגיות'' וכיצד פאנל פרויקט המדגם עושה שימוש בהן?

''עוגיה'' היא פיסת מידע שנשלחת לדפדפן שלך משרת אינטרנט ומאוחסנת בדיסק הקשיח של המחשב שלך. כחלק מיכולותינו להציע ולספק שירותים התפורים למשתמש, פאנל פרויקט המדגם עושה שימוש ב''עוגיות'' על מנת לאחסן מידע אודותיך. שימוש זה מונע צורך לבקש ממך מידע מזהה מספר פעמים ביום אחד. עוגיות אלה נמחקות מעצמן כמה שעות לאחר הכניסה למערכת.

מי אוסף את המידע?

כאשר הנך נמצא באתר פרויקט המדגם והנך נדרש לספק מידע אישי, הנך משתף מידע זה עם פרויקט המדגם בלבד. אם המידע ייאסף על ידי גוף אחר, תקבל הודעה מראש על כך. מדיניות איסוף המידע באתרים אלו אינה מכוסה על ידי הצהרה זו.

עם מי משתף פאנל פרויקט המדגם את הנתונים האישיים שלי?

באופן עקרוני פאנל פרויקט המדגם אינו יחשוף מידע מזהה אודותיך, מלבד במקרים מפורשים בהם תינתן הסכמתך או במקרים מיוחדים, כגון כאשר אנו מאמינים שהחוק דורש זאת. תוך שימוש בהסכמי שמירת סודיות התואמים למדיניות שלנו, פאנל פרויקט המדגם יבצע התאמה בין נתונים הנשמרים באתר לבין נתונים שיאספו בידי צד שלישי. נתונים הנוגעים לקבוצות שלמות (למשל ש-60% מהמשתמשים הן נשים) ייתכן ויפורסמו למשקיעים, שותפים ולקוחות אפשריים. לבסוף, ייתכן ופאנל פרויקט המדגם יחשוף מידע של משתמש כאשר יש לנו יסוד להאמין שחשיפת מידע זה הכרחית לזהות, ליצור קשר או לפעול באופן חוקי כנגד משתמש אשר מפר את הסכם השימוש בפאנל או אשר עשוי לגרום או גורם נזק (הן במתכוון והן שלא במתכוון) לזכויות או הקניין של פאנל פרויקט המדגם, משתמשים אחרים או אחרים אשר עשויים להינזק מפעולות אלה.

מה הם הבחירות שלי בנוגע לאיסוף, שימוש ומסירת המידע אודותיי?

רק פאנל פרויקט המדגם ישלח אליך הזמנות להשתתפות בסקרים בדואר אלקטרוני או מידע אחר ורק אם סימנת שברצונך לקבל הזמנות ו/או מידע נוסף זה. פאנל פרויקט המדגם אינו מוכר או משכיר מידע אודות משתמשים לאף אחד. אנו נודיעך בזמן איסוף המידע אם המידע ישותף עם צד ג' כלשהו ותמיד תוכל לבחור שלא לאפשר את ההעברה.

מה היא המדיניות לגבי האפשרות שלך לעדכון מידע אישי אודותיך?

הנך יכול לערוך את המידע אודותיך בכל זמן על ידי כניסה למערכת בעזרת שם המשתמש והסיסמא שלך. הנך יכול בכל עת לבטל את החשבון שלך בפאנל פרויקט המדגם. לצורך זה יש להגיע לדף המחיקה מהפאנלאשר זמין לאחר כניסה למערכת באמצעות שם המשתמש והסיסמא שלך.

אילו סידורי אבטחה ישנם על מנת להבטיח את המידע מפני אבדן או שימוש לרעה?

המידע אודותיך נשמר על ידיך על ידי שימוש בשם משתמש וסיסמא, כך שרק לך יש גישה למידע זה. אנו ממליצים שלא למסור את הסיסמא שלך לאף אדם. פאנל פרויקט המדגם לעולם לא יבקש ממך למסור את סיסמתך בשיחת טלפון או ע''י דואר אלקטרוני שלא נעשה ביוזמתך. אנא זכור גם לבצע יציאה מהמערכת ולסגור את הדפדפן שלך בשעה שהנך מסיים את שימושך באתר. פעולות אלה חשובות על מנת להבטיח שאחרים אשר יש להם גישה למחשב יהיו מנועים מכניסה לפרטי חשבונך. פעולות אלה הכרחיות כאשר השימוש באתר נעשה באתר ציבורי כגון אוניברסיטאות, מקומות עבודה, ספריות ובתי קפה.

אנו עושים באמצעי אבטחה מקובלים, כגון שימוש בפרוטוקול התקשרות מאובטח (SSL) והצפנה של המידע במסד הנתונים. אולם לצערנו, העברת מידע והאחסון באינטרנט איננה בטוחה ב-100%. כתוצאה מכך, למרות שאנו חותרים להגן ולהבטיח את המידע האישי שלך, פאנל פרויקט המדגם אינו יכול להבטיח לחלוטין את המידע, כך שהנך נדרש לדעת שייתכן שמידע או חלקים ממנו ייחשפו למרות מאמצינו ולפיכך עליך להשתמש בשירות תוך לקיחת הסיכון שכך עשוי להתרחש, במקרה כזה לפאנל פרויקט המדגם תהיה אחריות מוגבלת בלבד.

מה עוד אני צריך לדעת לגבי הפרטיות שלי?

אנא זכור, שכל פעם אשר הנך מוסר מידע באינטרנט - למשל בפורומים, דרך דואר אלקטרוני וצ'טים - מידע זה עשוי להיאסף על ידי אחרים והם יכולים לעשות בו שימוש. בקצרה, אם המידע האישי שלך זמין לציבור הנך עשוי לקבל מסרים שלא ביקשת (ספאם) ממקורות אחרים.

לבסוף, הנך האחראי היחיד לשמירת הסודיות של הסיסמאות שלך וכל מידע אחר הקשור בחשבון שלך. אנא נהג זהירות ובאופן אחראי ככל שניתן כל עוד הנך משתמש באינטרנט.

מידע נוסף

שאלות הנוגעות להצהרה זו ניתן לשאול בדף צור קשר