משלמים לך להביע את עצמך

אפשר לראות את ההצטברות של הגמולים שצברתם בדף הגמולים. בתפריט הראשי, תחת הקטגוריה 'תשלומים' בקישור 'סקרים שהשלמת'. הנה הקישור הישיר לדף: http://www.midgampanel.com/rewards.asp. בדף עצמו צריך לבחור את התקופה המבוקשת.

אפשר לבקש למשוך את הגמולים כאשר נצברים לטובתך בחשבון לפחות 50 ש"ח.

אנחנו מעבירים תשלומים במגוון דרכים דיגיטליות, רק אם יש לך כרטיס פיזי בתוקף - ניתן לבקש לקבל את התגמול גם באמצעותו. להלן האפשרויות לקבל התשלום:

  1. נופשונית דיגיטלי - קישור/ים שנשלחים למייל שלך. מתאים לבעלי סמארטפון. הולכים לחנות - לוחצים על הקישור ובדף שנתפח לוחצים על הכפתור הירוק משמאל - "למימוש לחץ כאן" - ומראים את הדף שנפתח לקופאי/ת.
  2. נופשונית דיגיטלית ריינבו - קישור/ים שנשלחים למייל שלך. מתאים לבעלי סמארטפון. הולכים לחנות - לוחצים על הקישור ובדף שנתפח לוחצים על הכפתור הירוק משמאל - "למימוש לחץ כאן" - ומראים את הדף שנפתח לקופאי/ת.
  3. BuyMe - שובר BUYME ALL נשלח אלייך למייל. מדפיסים בבית או מגיעים עם הפלאפון. לא חייבים לבחור מראש איפה לממש את המתנה, פשוט מגיעים עם השובר ישירות לבית העסק.
  4. Paypal - חשבון כספים אינטרנטי מקובל, באמצעותו ניתן לבצע עסקאות רכישה באינטרנט, ובנוסף ניתן להעביר כסף ממנו לחשבון הבנק שלך תמורת עמלה של 8 שקלים.
  5. פאוורגיפט - כרטיס פיזי למימוש במגוון רשתות ישראליות.


נופשונית דיגיטלית פלוס נופשונית דיגיטלית ריינבו BuyMe Paypal פאוורגיפט
מי רשאי לבקש מי שצבר לפחות 50 ש"ח מי שצבר לפחות 50 ש"ח מי שצבר לפחות 50 ש"ח מי שצבר לפחות 300 ש"ח מי שצבר לפחות 50 ש"ח ויש ברשותו כרטיס בתוקף
זמן שליחת השוברים/הטענת התשלום מיידי מיידי 1-10 ימים 1-10 ימים 4-70 ימים
מי מכבד את השובר? מגוון רשתות בישראל מגוון רשתות בישראל כולל רשתות מזון מגוון רשתות בישראל חנויות אינטרנטיות מהארץ והעולם מגוון רשתות בישראל
מגבלת תוקף עד 5 שנים עד 5 שנים עד 5 שנים ללא מגבלה התוקף מצויין על הכרטיס
עמלת קבלת הכסף ללא 10% בעת הבקשה ללא 3.4% מסכום ההעברה + 1.2 שקלים. לדוגמה: על העברת 300 שקלים, פייפאל תגבה 11.4 שקלים
לפרטים נוספים
ללא
משיכת הכסף לבנק לא ניתן לא ניתן לא ניתן פייפאל תגבה עמלה של 8 ש"ח
לפרטים נוספים
לא ניתן
מצריך בנוסף סמארטפון סמארטפון רישום באתר Buyme והורדת האפליקציה לסמארטפון רישום באתר Paypal כרטיס פיזי בתוקף
שורה תחתונה
למי זה טוב?
מומלץ - מהיר והכי פשוט לתפעול למי שרוצה לנצל את השובר ברשתות המזון למי שאין ברשותו סמארפון - אפשר להדפיס את השובר בבית למי שרוצה לקנות מחנויות אינטרנטיות לא ישראליות למי שאין ברשותו סמארפון
עד 700 ש"ח בשנה לא חייבים במס בכלל. אם הרווח שלכם בשנה מסוימת יעלה על 700 ש"ח אז אנחנו צריכים לגבות מכם 30% מס שמועברים למס הכנסה על כל שקל רווח מעל ה- 700 ש"ח, אלא אם אם כן יש לכם אישור ממס הכנסה על פטור מניכוי מס במקור.