משלמים לך להביע את עצמך

אפשר לראות את ההצטברות של הגמולים שצברתם בדף הגמולים. בתפריט הראשי, תחת הקטגוריה 'תשלומים' בקישור 'סקרים שהשלמת'. הנה הקישור הישיר לדף: http://www.midgampanel.com/rewards.asp. בדף עצמו צריך לבחור את התקופה המבוקשת.

אפשר לבקש למשוך את הגמולים כאשר נצברים לטובתך בחשבון לפחות 50 ש"ח.

PowerGift נופשונית Paypal
מגבלת סכום הכרטיס יכול להיות טעון בסכום המגיע ל- 1,000 ש"ח
ומידה ורוצים למשוך והסכום בכרטיס יסתכם ביותר מכך, לא ניתן יהיה לבצע
לכן צריך לרכוש דברים באמצעות הכרטיס כך שכולל הסכום החדש
הסכום על הכרטיס לא יעלה על 1,000 ש"ח.
?? אין מגבלה לסכום העליון
מי מכבד את הכרטיס? קישור לרשתות המכבדות את הכרטיס קישור לרשתות המכבדות את הכרטיס לקניות דרך האינטרנט בלבד
מגבלת תוקף התוקף של הכרטיס רשום בחלקו האחורי
אנו נשלח כרטיס שהתוקף שלו הוא לפחות שנתיים
לרוב הוא יהיה בעל תוקף של כשלוש שנים
התוקף של הכרטיס רשום בחלקו האחורי
אנו נשלח כרטיס שהתוקף שלו הוא לפחות שנתיים
לרוב הוא יהיה בעל תוקף של כשלוש שנים
אין מגבלה
עמלת משיכה ללא עמלת משיכה ללא עמלת משיכה פייפאל תגבה עמלת משיכה
משיכת הכסף לבנק לא ניתן לא ניתן Paypal מאפשרים זאת, אך גובים עמלה
מצריך חשבון? הכרטיס הוא החשבון הכרטיס הוא החשבון חייבים חשבון ב- Paypal

כאשר מבקשים גמול באמצעות הכרטיס בפעם הראשונה, אנחנו שולחים לכם את הכרטיס, בדואר רגיל, לכתובת הדואר שמסרתם בזמן הרישום. הכרטיס שנשלח אליכם הוא לא טעון בגמול.

לאחר שתקבלו את הכרטיס תצטרכו להיכנס לחשבון שלכם במערכת ולאשר שקיבלתם את הכרטיס.

אנחנו נטען לכם את הכרטיס מרחוק ביום בו כתבנו לכם שנעשה זאת בזמן התשלום. תאריך היעד לביצוע יהיה רשום גם בדף התשלומים

הכרטיס יכול להיות טעון בסכום שאינו עולה על 1,000 ש"ח. אם נניח יש לכם 700 ש"ח בכרטיס וביקשתם מאיתנו למשוך 400 ש"ח, החברה שמטפלת בכרטיס לא תאשר את הבקשה. על מנת לאפשר את זה יש לוודא שהסכום הקיים בכרטיס והסכום שביקשתם לא עולים על 1,000 ש"ח

חשוב לשים לב לתוקף המוטבע על הכרטיס. הכרטיס לא יכובד לאחר שהתוקף שלו פג. אם אין לכם כרטיס או שרשום לנו במערכת שהתוקף של הכרטיס שברשותך עומד לפוג אנו נשלח לפני התשלום כרטיס חדש.

כאשר מבקשים את הגמול ויש לכם יותר מ-200 ש"ח שבאפשרותך למשוך, המערכת שואלת אם אתם מעוניינים לקבל את הגמול דרך Paypal או דרך אחרת. אם בחרתם בפייפאל אז התהליך הוא כזה:

  1. לוודא שיש לכם חשבון בפייפאל. אם אין לכם - זה הזמן לפתוח חשבון כזה
  2. הנחיות ישלחו אליכם ביום שבו יטופל התשלום וצריך לפעול בהתאם להנחיות
  3. בחלק מהמקרים פייפאל תגבה עמלה של 3.4% על התשלום + 1.2 ש"ח. ז"א שאם משכתם 100 ש"ח תקבלו בפועל 95.4 ש"ח.

מאז תחילת הפעילות שלנו היינו מעבירים את הגמולים באמצעות תווי קניה. מכוון שהיינו שולחים כסף, היינו צריכים 'לבטח' אותו בצורה כלשהי, ולכן בהתחלה שלחנו בדואר רשום עם אישור מסירה ולפני כשנה עברנו למשלוח בדואר רשום. השיטה עבדה, אבל היו לה כמה בעיות קשות:

  1. עלות המשלוח גבוהה מאוד. רוב הגמולים הם על סך 50 ₪, ההנחה שקיבלנו בזמן קניית התווים לא כיסתה את עלויות המשלוח, ככה שנוספו עלויות גבוהות של המשלוח שפוגעת ברווחיות שלנו. אנחנו לא מרוויחים הרבה וכל גרוש חשוב.
  2. מכתבים רבים חזרו אלינו. כאשר שולחים מכתב רשום ואין אף אחד לקבלו, הדואר משאיר הודעה. אז צריך להגיע לסניף הדואר על מנת לקבל את המשלוח. לפעמים לא מגיבים להודעה וגם לא להודעה השניה. המשלוחים פשוט חזרו אלינו. אנחנו לא מעוניינים בכך – אנו רוצים שתקבלו את הגמולים!
  3. טענות על אי קבלה למרות שהרישומים הראו אחרת. אנשים טענו שהם לא קיבלו את המכתבים כאשר הרישום בדואר היה שהם קיבלו אותו. טענה אחרת הייתה שבמקום לקבל סכום גבוה יותר (נניח 100 ₪) הם קיבלו סכום נמוך יותר (50 ₪). מה עושים אז? במקרים אלו לא היה לנו דרך לדעת מה המציאות. בטוחים שהתקלה אצלנו? אנחנו לא ממש בטוחים בכך, זו גם הסיבה שדחינו את כל הפניות בנושא. לסיכום, לא יכולנו לוודא שהסכום ששלחנו הגיע לאדם אליו היה צריך להגיע וגם לא יכולנו לוודא שהסכום שהאדם קיבל הוא הסכום הנכון (יש לנו רישום מדויק של הסכום אותו האדם ביקש אבל אין רישום דומה לסכום שהכנסנו בפועל למעטפה).

הבעיות שצוינו גרמו לכך שכבר זמן רב אנחנו מחפשים אלטרנטיבה למשלוח התווים. התחושה שלנו היא שסוף סוף מצאנו ולא אלטרנטיבה אחת אלא שתיים. לפיכך אין לנו כוונה לשלוח יותר תווים והשיטה הזאת נגמרה. הסיבה החשובה ביותר לכך שאנחנו היום משלמים דרך Paypal או PowerGift היא שהן מאפשרות לנו מידע מדוייק לא רק לגבי בקשת המשיכה שלכם, אלא גם מאפשרות לוודא שהאדם הנכון מקבל את הגמול וגם שהוא קיבל את הסכום שביקש ולא אחרת.

עד 700 ש"ח בשנה לא חייבים במס בכלל. אם הרווח שלכם בשנה מסוימת יעלה על 700 ש"ח אז אנחנו צריכים לגבות מכם 30% מס שמועברים למס הכנסה על כל שקל רווח מעל ה- 700 ש"ח, אלא אם אם כן יש לכם אישור ממס הכנסה על פטור מניכוי מס במקור.