משלמים לך להביע את עצמך

אפשר לראות את ההצטברות של הגמולים שצברתם בדף הגמולים. בתפריט הראשי, תחת הקטגוריה 'תשלומים' בקישור 'סקרים שהשלמת'. הנה הקישור הישיר לדף: http://www.midgampanel.com/rewards.asp. בדף עצמו צריך לבחור את התקופה המבוקשת.

אפשר לבקש למשוך את הגמולים כאשר נצברים לטובתך בחשבון לפחות 50 ש"ח.

אנחנו מעבירים תשלומים במגוון דרכים דיגיטליות, רק אם יש לך כרטיס פיזי בתוקף - ניתן לבקש לקבל את התגמול גם באמצעותו. להלן האפשרויות לקבל התשלום:

  1. נופשונית דיגיטלי - קישור/ים שנשלחים למייל שלך. מתאים לבעלי סמארטפון. הולכים לחנות - לוחצים על הקישור ובדף שנתפח לוחצים על הכפתור הירוק משמאל - "למימוש לחץ כאן" - ומראים את הדף שנפתח לקופאי/ת.
  2. BuyMe - שובר BUYME ALL נשלח אלייך למייל. מתאים לבעלי סמארטפון. לא חייבים לבחור מראש איפה לממש את המתנה, פשוט מגיעים עם השובר ישירות לבית העסק.
  3. Paypal - חשבון כספים אינטרנטי מקובל, באמצעותו ניתן לבצע עסקאות רכישה באינטרנט, ובנוסף ניתן להעביר כסף ממנו לחשבון הבנק שלך תמורת עמלה של 8 שקלים.
  4. נופשונית כארד - כרטיס פיזי למימוש במגוון רשתות ישראליות.
  5. פאוורגיפט - כרטיס פיזי למימוש במגוון רשתות ישראליות.


נופשונית דיגיטלי BuyMe Paypal נופשונית קארד פאוורגיפט
מי רשאי לבקש מי שצבר לפחות 50 ש"ח מי שצבר לפחות 50 ש"ח מי שצבר לפחות 300 ש"ח מי שצבר לפחות 50 ש"ח ויש ברשותו כרטיס בתוקף מי שצבר לפחות 50 ש"ח ויש ברשותו כרטיס בתוקף
זמן שליחת השוברים/הטענת התשלום מיידי 1-10 ימים 1-10 ימים 4-40 ימים 4-40 ימים
מי מכבד את השובר? מגוון רשתות בישראל מגוון רשתות בישראל חנויות אינטרנטיות מהארץ והעולם מגוון רשתות בישראל מגוון רשתות בישראל
מגבלת תוקף עד 5 שנים עד 5 שנים ללא מגבלה התוקף מצויין על הכרטיס התוקף מצויין על הכרטיס
עמלת קבלת הכסף ללא ללא 3.4% מסכום ההעברה + 1.2 שקלים. לדוגמה: על העברת 300 שקלים, פייפאל תגבה 11.4 שקלים
לפרטים נוספים
ללא ללא
משיכת הכסף לבנק לא ניתן לא ניתן פייפאל תגבה עמלה של 8 ש"ח
לפרטים נוספים
לא ניתן לא ניתן
מצריך בנוסף סמארטפון רישום באתר Buyme והורדת האפליקציה לסמארטפון רישום באתר Paypal כרטיס פיזי בתוקף כרטיס פיזי בתוקף
שורה תחתונה
למי זה טוב?
מומלץ - מהיר והכי פשוט לתפעול לבעלי אפליקצית Buyme למי שרוצה לקנות מחנויות אינטרנטיות לא ישראליות למי שאין ברשותו סמארפון למי שאין ברשותו סמארפון
עד 700 ש"ח בשנה לא חייבים במס בכלל. אם הרווח שלכם בשנה מסוימת יעלה על 700 ש"ח אז אנחנו צריכים לגבות מכם 30% מס שמועברים למס הכנסה על כל שקל רווח מעל ה- 700 ש"ח, אלא אם אם כן יש לכם אישור ממס הכנסה על פטור מניכוי מס במקור.